Beru na vědomí
GES-ELECTRONICS | E-SHOP

Kariéra

Volná pracovní místa

Samostatný prodavač – Praha

Náplň práce:

  • prodej zboží v prodejně
  • poradenská činnost pro zákazníky

Požadujeme:

  • SPŠE, SOU s maturitou v oboru elektrotechnika
  • orientace v sortimentu
  • zájem o obor a praktické zkušenosti v elektrotechnice
  • manuální zručnost – servis, pájení (prodejna nabízí službu výroby a repase akubloků)
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci v zavedené firmě
  • příjemný kolektiv
  • zajímavé základní mzdové ohodnocení
  • odměna podle dosaženého obratu
  • 5 týdnů dovolené
  • plat 17 000 Kč

Místo výkonu práce:

  • Praha 1, Myslíkova 31

Nástup:

  • 1. 10. 2015

Prosíme uchazeče, aby si důkladně prohlédli sortiment firmy na www.ges.cz. Vzhledem k úzké specializaci naší firmy budou k pohovorům pozváni pouze ti, z jejichž životopisů bude zřejmá základní znalost a zkušenosti s uvedeným sortimentem.

Máte zájem o toto pracovní místo?

Své nabídky zasílejte na adresu personalni@ges.cz.
Zaručujeme, že Vaše osobní data budou použita pouze pro účely výběrového řízení.

www.ges.cz