Beru na vědomí
GES-ELECTRONICS | E-SHOP

Kariéra

Servisní technik Divize radiokomunikace

Vlastnosti volného místa:

  • směnnost: jednosměnný provoz,
  • pracovní úvazek: plný,
  • pracovněprávní vztah: pracovní poměr.

Náplň práce:

  • zpracování objednávek v systému,
  • evidence a oprava reklamovaného zboží nebo instalací,
  • programování radiostanic dle požadavků zákazníka vč. administrativních úkonů,
  • montážní práce spojené s instalací radiových nebo telekomunikačních systémů, sítí a tras,
  • práce v terénu spojené s přípravou stanoviště před montáží linek, tj. zejména jednoduché práce stavební a elektro,
  • poskytování technické podpory zákazníkům v oblasti radiokomunikační techniky,
  • řízení a technická podpora montážním skupinám a subdodavatelům.

Požadované vzdělání a dovednosti:

  • SPŠE, SOU s maturitou v oboru elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika,
  • praxe minimálně 2 roky,
  • zájem o obor a praktické zkušenosti v elektrotechnice:
    • pájení a osazování DPS,
    • servis a údržba elektrických zařízení (oprava zdroje, TV, výměna mikroprocesoru apod.),
    • obsluha měřicích přístrojů – odstranění závady, konfigurace,
    • koaxiální kabely a konektory,
  • orientace v oboru radiokomunikací:
    • znalost norem při práce s anténními systémy (uzemnění apod.),
    • zkušenosti práce s telekomunikační a radiokomunikační technikou (ruční a pevné stanice, převodníky),
    • drobné opravy vozidel – dovednost vyžadovaná při instalaci radiové stanice do vozidla,
    • výstavba mikrovlnných tras,
  • práce s PC – síťová zapojení (switch, router), výstavba wifi a optických sítí,
  • výškové práce (možno proškolit),
  • jazykové znalosti – anglický nebo německý jazyk výhodou,
  • vyhláška 50,
  • schopnost samostatné práce,
  • komunikativní schopnosti pro přímý kontakt se zákazníky.

Nabízíme:

  • práci v zavedené firmě,
  • příjemný kolektiv,
  • školení, další vzdělávání v oboru,
  • 5 týdnů dovolené,
  • nákup zboží ze sortimentu dle zaměstnaneckého ceníku.

Místo výkonu práce:

  • Studentská 55a, Plzeň + montáže v terénu

Nástup:

  • 1. července 2015

Zaujala Vás tato nabídka?

Vaše životopisy zasílejte na personalni@ges.cz.
Na základě obdržených informací Vás budeme kontaktovat s pozváním na osobní pohovor.
Zaručujeme, že Vaše osobní data budou použita pouze pro účely výběrového řízení.

www.ges.cz