Automatické bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem GESLED 5171

Doprodej
RoHS
  • Automatické bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem GESLED 5171
  • Automatické bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem GESLED 5171
  • Automatické bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem GESLED 5171
  • Automatické bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem GESLED 5171

Skladem

E-shop: 9 kusů, Brno: 0, Ostrava: 0, Plzeň: 0 (+ 9 E-shop)

3 995 / kus vč. DPH (3 302 Kč bez DPH)

objednací kód: GES08105749, min. obj. množství: 1 kus

LED bezdrátové venkovní uliční nočnísvítidlo se solárním panelem a automatickým spínáním a dobíjením

Solární noční uliční světlo
Solární panel: Polykrystalický křemík, 8V/10W
Baterie: Lithium iron phosphate, 6.4V / 9000mAh
Ochranné napětí: 5.2V-7.3V
Výstupní proud: 200 - 2000mA
Max. příkon: 15W
Doba nabíjení: min.8hod. na slunci
LED diody: Epistar 2835 0.2W 29-30lm 108 kusů
Světelný tok: 2100lm
Barevná teplota: 4000°K teple bílá
Detekční úhel: 180°
Detekční vzdálenost: 8-12m
Rozměry: 390x182x51mm
Krytí: IP65

Tento ekologicky šetrný výrobek je energeticky úsporné sluncem dobíjené noční svítidlo, určené pro osvětlení okolí domů, uliček, chodníků, zahrad, prostranství a podobně.

Je samostatně použitelné, nepotřebuje žádné přídavné napájení ze zdrojů nebo sítě.

Svítidlo se připevňuje pomocí několikadílné sady držáků na zeď nebo pomocí dodaných spon na stožár osvětlení.

Před montáží nebo prvním použitím je žádoucí svítidlo nechat za dne dostatečně nabít.

Pro nabíjení vestavěných akumulátorů využívá sluneční svit. Pro plné nabití vestavěného akumulátoru vyžaduje svítidlo 8hodin plného slunečního svitu. Pokud se svítidlo plně nenabije, vydrží za tmy svítit po kratší dobu.

Délka svitu za tmy závisí výhradně na tom, jak dlouho bylo předtím svítidlo za světla nabíjeno. Pokud není v závislosti na místních světelných podmínkách svítidlo nabito na plnou kapacitu, nejedná se o chybu nebo poruchu výrobku.

Pro kontrolu stavu zapnutí před montáží položte nabité svítidlo slunečním článkem dolů na neprůhledný předmět (stůl) nebo zakryjte sluneční článek svítidla rukou, silným listem papíru či vhodným předmětem.

Svítidlo před zkouškou natočte tak, aby svit směřoval od vás a nebyli jste vy ani nikdo jiný oslněn. Pokud je svítidlo aktivováno (zapnuto) a vestavěný akumulátor je nabit, svítidlo se rozsvítí plným jasem.

Svítidlo se ovládá pomocí malého na kraji na straně LED diod. Svítidlo se jedním stiskem po dobu alespoň 5 vteřin zapne. Dalším dlouhým stiskem se svítidlo vypne. Aktivované a nabité svítidlo za dne nesvítí.

Svítidlo reaguje v zapnutém stavu za tmy na přítomnost osob ve své blízkosti (8-12metrů), kdy se rozsvítí plným jasem. Není-li v jeho dosahu nikdo, svítidlo se za tmy po 15ti vteřinách automaticky přepne do úsporného režimu.

Vestavěné MW čidlo reaguje na přítomnost osob nebo velkých kovových předmětů. Nereaguje na průchod malých zvířat. Je citlivější než běžně používané IR senzory.

Svítidlo nevyžaduje žádnou obsluhu. Pro svou správnou funkci za tmy svítidlo potřebuje, aby jeho akumulátor byl předtím dostatečně nabitý denním světlem, dopadajícím na sluneční článek.

Kryt výrobku je z plastické hmoty, montážní držák je z hliníku. Vestavěná lithiová baterie ani řídicí elektronika nevyžadují žádnou údržbu. V případě jejich výměny nebo po ukončení životnosti baterie nebo celého výrobku je třeba je likvidovat ekologicky korektně, tj. odevzdáním ve sběrném dvoře nebo vhozením do specializovaných sběrných nádob pro elektroodpad a baterie.