Automatické bezdrátové venkovní noční světlo se solárním panelem GESLED 7071

Akce -39%
Doprodej -39%
RoHS
  • Automatické bezdrátové venkovní noční světlo se solárním panelem GESLED 7071
  • Automatické bezdrátové venkovní noční světlo se solárním panelem GESLED 7071

Skladem

E-shop: 5 kusů, Praha: 0, Brno: 0, Ostrava: 0, Plzeň: 0 (+ 5 E-shop)

606 / kus vč. DPH (501 Kč bez DPH)

původní cena 995,00 Kč (Akce platí do: 30. 04. 2020)

objednací kód: GES08105747, min. obj. množství: 1 kus

LED bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem a automatickým spínáním a dobíjením

Solární světlo s MW senzorem
Solární panel: 5.5V / 0.55W
Baterie: Lithiová baterie 3.7V / 1000mAh
Nabíjecí a vybíjecí ochranné napětí: 2.9V-4.25V
LED diody: Epoxy 0.2W 30lm Typ 2835, 16 LED diod
Světelný tok: 260lm-300lm
Senzor: MW čidlo
Rozměry: 115x115x28mm

Tento ekologicky šetrný výrobek je noční energeticky úsporné denním slunečním svitem dobíjené svítidlo, určené pro osvětlení okolí domů, chodníků, zahrad, prostranství a podobně.

Je samostatně použitelné, nepotřebuje žádné přídavné napájení ze zdrojů nebo sítě.

Svítidlo se vyznačuje snadnou instalací pomocí přiložených dvou šroubků a hmoždinek s možností snadného sejmutí a přemístění.

Před montáží nebo prvním použitím je žádoucí svítidlo nechat za dne dostatečně nabít.

Pro nabíjení vestavěných akumulátorů využívá sluneční svit. Pro plné nabití vestavěného akumulátoru vyžaduje svítidlo 7-8hodin plného slunečního svitu. Pokud se svítidlo plně nenabije, vydrží za tmy svítit po kratší dobu.

Délka svitu za tmy závisí výhradně na tom, jak dlouho bylo předtím svítidlo za světla nabíjeno. Pokud není v závislosti na místních světelných podmínkách svítidlo nabito na plnou kapacitu, nejedná se o chybu nebo poruchu výrobku.

Pro kontrolu stavu zapnutí (např. před montáží) položte svítidlo slunečním článkem dolů na neprůhledný předmět (stůl) nebo zakryjte sluneční článek svítidla rukou, silným listem papíru či vhodným předmětem.

Svítidlo před zkouškou natočte tak, aby svit směřoval od vás a nebyli jste vy ani nikdo jiný oslněn. Pokud je svítidlo aktivováno (zapnuto) a vestavěný akumulátor je nabit, svítidlo se rozsvítí plným jasem.

Svítidlo se ovládá pomocí vypínače ON-OFF. Vypínač je přístupný malým otvorem na obrubě na straně svíticích diod a ovládá se přiloženým drátovým klíčkem nebo např. kancelářskou sponkou. Svítidlo se jedním stiskem zapne. Dalším stiskem se svítidlo vypne. Aktivované a nabité svítidlo za dne nesvítí.

Svítidlo reaguje v zapnutém stavu za tmy na přítomnost osob ve své blízkosti (3-5metrů), kdy se rozsvítí plným jasem. Není-li v jeho dosahu nikdo, svítidlo se za tmy po 15ti vteřinách automaticky přepne do úsporného režimu.

Vestavěné MW čidlo reaguje na přítomnost osob nebo velkých kovových předmětů. Nereaguje na průchod malých zvířat. Je citlivější než běžně používané IR senzory.

Svítidlo nevyžaduje žádnou obsluhu. Pro svou správnou funkci za tmy svítidlo potřebuje, aby jeho akumulátor byl předtím dostatečně nabitý denním světlem, dopadajícím na sluneční článek.

Kryt výrobku je z plastické hmoty, montážní držák je z hliníku. Vestavěná lithiová baterie ani řídicí elektronika nevyžadují žádnou údržbu. V případě jejich výměny nebo po ukončení životnosti baterie nebo celého výrobku je třeba je likvidovat ekologicky korektně, tj. odevzdáním ve sběrném dvoře nebo vhozením do specializovaných sběrných nádob pro elektroodpad a baterie.