Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční světlo se solárním panelem GESLED 1071

  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční světlo se solárním panelem GESLED 1071
  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční světlo se solárním panelem GESLED 1071
  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční světlo se solárním panelem GESLED 1071
0 1 2

Již není v prodeji

Najít podobné zboží

LED bezdrátové venkovní svítidlo se solárním panelem a automatickým spínáním a dobíjením

LED Epistar
Detekční úhel pohybu / vzdálenost: 120°/8 metrů
Baterie: 3.7V 1200mAh/2200mAh, lithiová baterie
Doba svícení max.: 24 hodin
Doba nabíjení: 6-10hodin
Solární panel: 0.8W / 6V Monokrystalický křemík
Intenzita svitu max.: 120lm/W
Barevná teplota: 4000°K
Pracovní teplota: -20 až + 55°C
Vlhkost: 5 – 95%
Rozměry: 136x95x84mm

Tento ekologicky šetrný výrobek je noční energeticky úsporné denním slunečním svitem nabíjené svítidlo, určené pro osvětlení okolí domů, chodníků, zahrad, prostranství a podobně. Je samostatně použitelné, nepotřebuje žádné přídavné napájení ze zdrojů nebo sítě.

Svítidlo se vyznačuje snadnou instalací pomocí přiložených dvou šroubků a hmoždinek s možností snadného sejmutí a přemístění.

Pro nabíjení vestavěných akumulátorů využívá sluneční svit. Pro plné nabití vestavěného akumulátoru vyžaduje svítidlo 7-8hodin plného slunečního svitu. Pokud se svítidlo plně nenabije, vydrží za tmy svítit po kratší dobu.

Délka svitu za tmy závisí výhradně na tom, jak dlouho bylo předtím svítidlo za světla nabíjeno. Pokud není v závislosti na místních světelných podmínkách svítidlo nabito na plnou kapacitu, nejedná se o chybu nebo poruchu výrobku.

Před montáží nebo prvním použitím je žádoucí svítidlo nechat za dne dostatečně nabít.

Pro kontrolu stavu zapnutí (např. před montáží) položte svítidlo slunečním článkem dolů na neprůhledný předmět (stůl) nebo zakryjte sluneční článek svítidla rukou, silným listem papíru či vhodným předmětem.

Svítidlo před zkouškou natočte tak, aby svit směřoval od vás a nebyli jste vy ani nikdo jiný oslněn. Pokud je svítidlo aktivováno (zapnuto) a vestavěný akumulátor je nabit, svítidlo se rozsvítí plným jasem.

Svítidlo se ovládá pomocí přepínače vedle pohybového čidla. Přepínač je přístupný malým otvorem na čele svítidla a ovládá se přiloženým drátovým klíčkem nebo např. kancelářskou sponkou.

Pracovní režimy (uvedený postup je možné cyklicky opakovat).

1. Svítidlo se prvním stiskem klíčku zapne a nastaví se do režimu, kdy za tmy při průchodu osob svítí plným jasem (100%) a po jejich odchodu se za 25 vteřin vypne. Za tmy svítí trvale jen 3 LED diody na zadní straně svítidla.

2. Svítidlo se druhým stiskem klíčku nastaví do režimu, kdy za tmy při průchodu osob svítí plným jasem (100%) a po jejich odchodu se za 25 vteřin přepne do sníženého jasu (10%) a svítí trvale ještě 3 LED diody na zadní straně svítidla.

3. Svítidlo se třetím stiskem klíčku nastaví do režimu, kdy za tmy svítí mírně sníženým jasem (80%) aniž reaguje na přítomnost osob (dekorativní mód) a svítí trvale ještě 3 LED diody na zadní straně svítidla.

4. Čtvrtým stiskem klíčku se svítidlo vypne.


Svítidlo nevyžaduje žádnou obsluhu. Pro svou správnou funkci za tmy svítidlo potřebuje, aby jeho akumulátor byl předtím dostatečně nabitý denním světlem, dopadajícím na sluneční článek.

Kryt výrobku je z plastické hmoty. Vestavěná lithiová baterie ani řídicí elektronika nevyžadují žádnou údržbu. V případě jejich výměny nebo po ukončení životnosti baterie nebo celého výrobku je třeba je likvidovat ekologicky korektně, tj. odevzdáním ve sběrném dvoře nebo vhozením do specializovaných sběrných nádob pro elektroodpad a baterie.