Elektronické součástky

Vyberte si z naší široké nabídky Elektronické součástky

Nepřehlédněte v naší nabídce Elektronické součástky

Aktivní a pasivní elektrosoučástky

Dodáváme širokou paletu aktivních i pasivních součástek pro elektroniku. V naší nabídce naleznete polovodiče, optosoučástky, rezistory, kondenzátory a krystaly od předních světových výrobců, dále součástky pro opravy spotřební elektroniky a volný čas, speciální integrované obvody, tranzistory, diody, pojistky a přepěťové ochrany pro velkoodběratele a průmyslovou výrobu. Velkou péči věnujeme výběru značkových polovodičů pro servisní účely a neustále rozšiřujeme sortiment o nové typy dle potřeb a požadavku našich zákazníků.

Zajišťujeme technickou podporu a samozřejmostí je vyčerpávající popis jednotlivých komponentů včetně vyobrazení, uvedení výrobce, alternativy a datový list k volnému stažení.

Nabízíme pestrý výběr součástek ze sortimentu usměrňovačů, bipolárních tranzistorů a mosfetů v různých pouzdrech. Z integrovaných obvodů lze vyzdvihnout širokou škálu logických obvodů, pamětí, operačních zesilovačů, řídících obvodů, stabilizátorů nebo koncových stupňů. U mnohých z nich jsme jediným dodavatelem na českém trhu.

V on-line katalogu můžete vybírat také produkty vhodné pro užití v elektrotechnice. Dodáváme přepínače, spínače, vypínače a tlačítka všeho druhu. Nabízíme také konstrukční prvky, ventilátory, krabičky a skříňky.

Elektronky

V neposlední řadě nabízíme vybrané druhy elektronek z nabídky Electro-harmonix, JJ Electronic, TUNG-SOL a SOVTEK.

Reproduktory

Velký výběr reproduktorů o různých velikostech montážních otvorů, reproduktory jsou vhodné domů i do auta. Nabídka včetně krytů, kabelů pro reproduktory a konstrukčních prvků pro reprosoustavy.

Výhybky z našeho sortimentu jsou konstruovány pro použití základní řady reproduktorů z HIFI programu TVM acoustics a jejich parametry uspokojí i ty nejnáročnější posluchače reprodukované hudby. Sluchátka, mikrofony, elektroakustické měniče – piezo bzučák, piezoměnič, sirény.