Iambic Gold - 24k pozlacená jambická telegrafní pastička / VIBROPLEX

Doprava zdarma
  • Iambic Gold - 24k pozlacená jambická telegrafní pastička

Není skladem

zboží na objednávku
Průměrná doba dodání je 13 týdnů
od přijetí objednávky.

11 195 / kus vč. DPH (9 252 Kč bez DPH)

objednací kód: GES08902422, min. obj. množství: 1 kus

VIBROPLEX - Pozlacená celá základní deska (zlato 24karatů), značková jambická dvoupádlová pastička

VIBROPLEX - to je standard pro jambické telegrafní pastičky. Byly to na světě úplně první pastičky, které VIBROPLEX uvedl na trh v roce 1960 spolu s prvními - tehdy elektronkovými telegrafními klíči. Nejprve to byly pastičky VIBROKEYER, v létech po roce 1970 následovaly série s označením STANDARD.

Do současnosti VIBROKEYER prodal více než 100.000 těchto výrobků, které jsou užívány na celém světě.

Celá základní deska je pozlacena 24karátovým zlatem. Na této základní desce jsou namontovány silně chromované mechanické díly pastičky. Pohyblivé díly jsou pro zajištění přesnosti a preciznosti uloženy v ložiscích z umělých diamantů, stejně jako u modeků Deluxe a Presentation.

The jeweled movement is not a metal - on - metal pivot as a pointed pin inside a hole is. The rounded off trunion pin rotates on the jewels, giving the key a slightly more “free” feel than the standard trunion pin and screws have.

The standard models of the iambic paddle, bugs, and Vibrokeyer use the standard pin and screw hole arrangement. The Deluxe models with chrome bases use the jeweled pivot movements. The exception is the Blue Racer bug, which also is supplied with the jeweled movement only.