Repase akumulátorů pro ruční nářadí

  • Kalkulace repasi

Rychlá on-line kalkulačka!
Spočítejte si cenu repase akumulátoru pro Vaše ruční nářadí. Nabízíme také servis baterií elektrokol a golfových vozíků, zjistěte více, včetně orientačních cen.

Staré baterie můžete donést na naše pobočky nebo zaslat do servisního střediska v Plzni. Kontakty - nezapomeňte uvést své kontaktní údaje pro případ konzultace se servisním technikem.


Dosluhující akumulátor v ručním elektrickém nářadí a jiných bezdrátových přístrojích není nutné vyhazovat. Repasí, tj. výměnou článků uvnitř pouzdra, lze dosáhnout opět minimálně stejné životnosti jako u originálního akubloku, navíc s možností vyšší kapacity.
Veškeré informace potřebné k určení typu, napětí a kapacity naleznete na štítku své baterie.

Běžné komerční akumulátorové bloky ručního nářadí a jiných přenosných přístrojů jsou sestaveny z Ni-MH či Ni-Cd článků, servis provedeme do 5 pracovních dnů.

Použité články však mohou být olověné, niklokadmiové, metalhydridové a moderní lithiumiontové.Každý typ vyžaduje svůj technologický proces zahrnující výběr, výměnu a formátování článků. Baterie se maximálně vybije a nabije, poté se kontrolují články a funkčnost připojení k elektronice. V poslední fázi nastavujeme vnitřní procesy baterie, které zajistí maximální bezpečnost používání baterie pro elektrokola. V případě Lithium-iontové technologie je servis proveden do 10 pracovních dnů. Zde nalezneze více informací o repasi baterií elektrokol a golfových vozíků včetně orientačních cen.

Kontakty - nezapomeňte uvést své kontaktní údaje pro případ konzultace se servisním technikem.
Typ článku najdete na pouzdře Vašeho akumulátoru.

Pro starších modelových řad nářadí se jedná obvykle o NiCd nebo NiMH, které jsou navzájem zaměnitelné. U nových technologií jsou použité články lithium iontové (Li-Ion). Není možné do starých pouzder vkládat články lithium iontové a naopak.
Vložte hodnotu uvedenou na štítku pouzdra Vašeho akumulátoru.
Kapacita je uvedena v Ah na pouzdře Vaše akumulátoru.

Případně ve Wh, k získání hodnoty kapacity se hodnota ve Wh musí vydělit hodnotou napětí akumulátoru. Vyšší kapacity jsou obvykle voleny dvojnásobným počtem stejných článků v pouzdře zapojených paralelně.