Kabely

Vyberte si z naší široké nabídky Kabely

Nepřehlédněte v naší nabídce Kabely

Kabely

Koaxiální kabely: O kvalitě obrazu rozhoduje kromě přijímače, set-top-boxu či antény také kabel, které tyto zařízení propojuje! Kvalitní koaxiální kabely zaručují dokonalý příjem a kvalitní přenos i digitálního signálu, nabízejí špičkové parametry v oblasti útlumu kabelu, stínění a materiálu pláště.

Elektroinstalace, prodlužovací šňůry

Jsme dodavatelem také v oblasti elektroinstalací. Nabízíme dráty, bužírky, lanka, síťové šňůry, banánky, lišty, svorkovnice, patice, jumpery, přechodky a další.

Produkty jsou vhodné nejen pro profesionální elektoinstalace, ale také pro užití v domácnosti. Z našeho sortimentu vybíráme prodlužovací kabely s libovolným počtem zásuvek, s vypínačem i bez vypínače, s přepěťovou ochranou, dále pak prodlužovací kabely na bubnu. Dodáváme také přístrojové šňůry s různými koncovkami vhodné i pro užití v USA.

Kabely a konektory pro VF

Jsme výhradním dodavatelem produktů značky SPINNER pro Českou republiku. Mezi produkty této firmy patří nejen speciální kabely, ale také výkonnové zátěže a útlumové články, VF konektory, přepínače, zatěžovací rezistory, zalisované kabelové VF propojky (jumpery), anténní sdružovače a filtry, optické kabely a konektory pro optoelektroniku.

Audio kabely a konektory vysoké kvality

  • Optické audio kabely
  • Prodlužovací audiokabely
  • Redukce pro audio / video

Audio, video konektory – Všechno hraje s konektory od nás! Máme v nabídce konektory typu JACK, CINCH (RCA), DIN, MINI-DIN, XLR, SCART, konektory mikrofonní a reproduktorové.

Řada konektorů SPEAKON určená pro profesionální použití v audiotechnice.

  • plně izolované kontakty
  • mechanické zajištění a robustní provedení
  • dlouhodobou provozní spolehlivost