Představili jsme nový produkt! (Inteligentní Informační Panelový Označník - IIPO)

Zvyšující se nároky na ekologii a komfort. Je potřeba neustále zdokonalovat věci kolem nás.

Představili jsme nový produkt! (Inteligentní Informační Panelový Označník - IIPO)

My jsme se zaměřili na informační systémy ve městě i mimo něj, a proto naše firma 4. dubna 2017 představila na konferenci (Chytrá a zdravá doprava ve městech) nový produkt!

Jedná se o Inteligentní Informační Panelový Označník, vybavený obrazovkou (full HD displayem), která je schopna vedle jízdního řádu zobrazovat také reklamy, nebo aktuality týkající se zpoždění, výluk a jiných změn.

Tento informační panel je s dispečinkem propojen online a díky kameře a mikrofonu je také schopen oboustranně komunikovat. Umožňuje kontrolovat stav zastávky, nebo přivolat pomoc v případě potřeby.

V testovacím provozu je označník koncipován pro použití v městské hromadné dopravě. My jsme však schopni implementovat a přizpůsobit jej schránce odpovídající specifickým potřebám zákazníka a funkce informačního panelu uzpůsobit pro použití v nemocnicích, turistických centrech nebo kdekoliv jinde.

Solární napájení infopanelu a záložní baterie zajistí jeho chod za každého počasí s těmi nejnižšími nároky na elektrickou energii ze sítě. Využití pak najde v CHKO, na cyklostezkách i jinde.

Zajímá Vás náš nový produkt? Více informací naleznete

ZDE.