LED pásky do auta, do kuchyně, do koupelny i do akvária

LED pásky jsou hojně využívanou moderní alternativou oproti běžnému osvětlení. LED pásek je populárním světelným prvkem díky nízkým pořizovacím nákladům, výborné dostupnosti, jednoduché a okamžité instalaci i nenáročnosti na prostor.

LED pásky do auta, do kuchyně, do koupelny i do akvária

Použití LED pásků do interiéru i exteriéru

Svítící LED pásky v interiéru jsou běžně známým využitím. Velmi se hodí především do kuchyně, kvůli nízkým nárokům na prostor se často umisťují pod kuchyňskou linku. Populární je také umístění do vestavných skříní, k lemování polic, schodiště a dalších ploch. Voděodolné LED pásky obstojí i náročnějším podmínkám, rozmisťují se do koupelny a vytvářejí příjemnou atmosféru pro relaxaci. Silikonová bužírka je vynikající ochranou LED diod, a tak lze pásky bez starostí zvolit i jako osvětlení do exteriéru na terasu, v bezprostřední blízkosti bazénu, nebo dokonce trvale připevnit pod vodu. LED osvětlení akvária může být perfektním doplňkem Vašeho interiéru. Milovníci motorových vozidel požívají LED pásky také do auta.

Technická specifikace LED pásků

Led pásek 5m je neprodávanější délkou. LED pásek STRIP WP/BL lze navíc jednoduše stříhat po jednotlivých modulech každých 5 cm, a tak délku pásku přizpůsobíte Vašim individuálním potřebám. Jeden modul (v délce 5 cm) obsahuje tři LED diody, které zaručují vysokou svítivost. Svítivost led pásku ovlivníte také správným výběrem barvy. Pro největší svítivost doporučujeme bílou, teple bílou nebo žlutou barvu. Naopak pro nižší intenzitu a k dotváření atmosféry interiéru a exteriérů se hodí červená a modrá. Kompletní nabídku barev doplňuje i zelená varianta. Pracovní teplota led pásků je -25 až +60 °C, skladovací teplota pak -40 až +80 °C, LED stripy tak můžete bez obav umístit v létě na rozpálenou terasu, ale vydrží i venkovní zimní mrazíky.

Další technická specifika: napájecí napětí: 12 V DC, příkon: 4,8 W/m, proud: 0,4 A/m, rozteč diod: 16,7 mm, vyzařovací úhel: 120 °, počet LED diod: 60 ks/m.

6 důvodů, proč dát přednost LED páskům před běžným osvětlením

  • minimální spotřeba v porovnání s ostatními světelnými zdroji
  • velmi nízké nároky na prostor
  • neomezené pole působnosti: umístění v interiéru, exteriéru i pod vodou
  • možnost přizpůsobit délku led pásky (lze stříhat po 5 cm)
  • jednoduchá montáž
  • různá barevná provedení světel

Nakupujte led pásky do auta, kuchyně, koupelny i do akvária právě teď za doprodejové ceny. Akční nabídka led pásků za zvýhodněnou cenu zde.