Měřicí přístroje

Vyberte si z naší široké nabídky Měřicí přístroje

Nepřehlédněte v naší nabídce Měřicí přístroje

Měřicí přístroje

„Měřit vše, co je měřitelné, a co není, měřitelným učinit.“ Známý Galileiho výrok platí stále – a pro elektrotechniku dvojnásob.

V naší nabídce najdete jak měřicí přístroje a testery pro měření elektrických veličin a parametrů elektronických součástek, tak i speciální přístroje pro radioamatéry a velké množství dalších měřicích přístrojů pro Vaši dílnu, zábavu i volný čas.

Multimetry: Určitě si vyberete – máme multimetry s automatickou či ruční volbou rozsahů, klešťové, multimetry pentype, analogové multimetry a samozřejmě také LCR měřiče.

Dále nabízíme infračervené teploměry, osciloskopy, čítače, měřící techniku pro vysílače značky MFJ, měřiče a panelová měřidla – analogová i digitální, testery a zkoušečky, detektory kovů a další.

Přístroje pro širší využití v domácnosti – měření a regulace: teploměry, vlhkoměry, alkoholtestery, otáčkoměry, hlukokoměry, luxmetry a jiné.

Nářadí

Profesionálem jedině s profi nářadím od nás!

Elektrické i ruční nářadí vhodné k práci každého elektrotechnika. Sady nářadí pro profesionály, žáky i kutily! Kvalita zaručena: NAREX, WELLER, WIHA, METEX, LUTRON, KNIPEX, FLUKE a další. Vrtačky a frézy značky DREMEL. Soupravy obsahující veškeré příslušenství. Nástroje, které Vám usnadní práci: svěrák, osazovací a pájecí stanice, pružinové svěrky, lupa s osvětlením, antistatické pomůcky aj.