MFJ-856 VYHLEDÁVAČ RUŠENÍ / MFJ ENTERPRISES

Doprava zdarma
  • MFJ-856 VYHLEDÁVAČ RUŠENÍ

Není skladem

zboží na objednávku
Průměrná doba dodání je 16 týdnů
od přijetí objednávky.

5 495 / kus vč. DPH (4 541 Kč bez DPH)

objednací kód: GES08901896, min. obj. množství: 1 kus

Vyhledávač rušení MFJ856 (vadné izolátory, parazitní vyzařování), s anténou

Je dodáván původní anglický návod, český návod není dodáván.

S pomocí tohoto ručního indikátoru rušení můžete při chůzi nebo při jízdě najít a lokalizovat zdroje rušení, jako jsou vadné sršící izolátory na elektrickém vedení, neutažené šrouby nebo zkrodované spoje pod napětím. Vyhledáte vadné transformátory, stožáry nebo přípojky.

Pracuje v pásmu 135MHz, kde je malá radiová aktivita a kde se korona nebo jiskření nejsnáze lokalizuje. Má citlivost 0.3uV a pro měřidlo má AVC s velkou dynamikou - přes 70dB. Zapojíte-li do 3,5mm Jack konektoru přístroje sluchátka, uslyšíte v nich rušení a tak můžete jeho zdroj dobře lokalizovat a případně nahrát na záznamník. Můžete použít tento vysoce citlivý hledač na vystopování a odstranění vysokofrekvenčního rušení, pocházejícího z vyzařujících kabelů a vodičů.

Pomocí něj určíte, který konkrétní kabel vyzařuje a pomocí toroidu nebo zaklapávacího feritového jádra můžete rušení omezit nebo odstranit. S jeho pomocí můžete najít rušení z vyzařujících počítačů, spotřební elektroniky nebo kancelářské techniky.

Odstraníte-li zdroj rušení, zmizí hvizdy, cvrlikání, šumy a poruchy, které Vám znepříjemňují život. MFJ856 se dodává spolu s 3 prvkovou Yagi anténou, která umožní lokalizovat zdroj poruch.

Je napájen z vestavěné 9V baterie (nutno objednat zvlášť).

Součástí balení je tříprvková Yagi anténa s ráhnem a rukojetí pro manipulaci. Její prvky se dají snadno odšroubovat z nosného ráhna.