Nabíjecí přednabitá tužková baterie AA dlouhoživotnostní nízké samovybíjení UM 3-NH2000 HR-3UTA Fujitsu / FUJITSU

  • Nabíjecí přednabitá tužková baterie AA dlouhoživotnostní nízké samovybíjení UM 3-NH2000 HR-3UTA Fujitsu
0

Již není v prodeji

Najít podobné zboží

NiMH akumulátor AA (R6, MIGNON);1,2V/1900(typ2000)mAh , nízké samovybíjení, komerční

Tužková nabíjecí baterie s nízkým samovybíjením a dlouhou životností . Dříve dodáváno jako SANYO "Eneloop". model HR-3UTGA ( GES07602745) , UM 3-NH2000 HR-3UTGB ( GES07603492).
Rychlonabíjení: 1,1h/2A (-du10mV), Imax:8A
Tužkový NiMH akumulátor od předního světového výrobce akumulátorů - japonské firmy Fujitsu ze stejné továrny Sanyo ( Panasonic) kde se vyrábí i dnes již legendární a excelentní Eneloop.
Speciální model s velmi nízkým samovybíjením a extra dlouhou životností. Přednabito solární energií. Po 1roce skladování ztratí pouze 10% nabité kapacity, po 5-ti letech 30%. To je extrémě nízká hodnota oproti běžným vysokokapacitním NiMH akumulátorům. Takto nízkým samovybíjením se tak vyrovnává primárním (nenabíjecím) bateriím. Vydrží tak velmi dlouho v pohotovostním stavu, připravená ihned k použití. Zachovává si však výhody akumulátoru, tedy možnost opakovaného nabití (až 1800x) a schopnost dodávat velký vybíjecí proud. Eneloop má vyšší vybíjecí napětí a kapacitu než běžné NiMH akumulátory při záporných teplotách (vybíjet je lze až do mrazu -20st.C ). Díky těmto špičkovým parametrům lze tento akumulátor označit jako nejlepší na světě. Je ideálním zdrojem pro výkonné spotřebiče, zejména digitální fotoaparáty, discmany, pohyblivé hračky a modely, nebo jiné přístroje s vysokými nároky na kapacitu a proudový odběr. Lze jej samozřejmě použít i do všech ostatních běžných aplikací. Díky malému samovybíjení i tam, kde to dosud nešlo. Pro jeho nabíjení doporučujeme používat originální nabíječe Sanyo např.: MQR06-E GES07507405, nebo jiné, nejlépe automatické rychlonabíječe, viz
www.ges.cz/cz/akumulatory-baterie-zdroje/nabijece/nabijece-malych-akumulatoru-nicd-nimh/SIU4.html