Platební podmínky

Způsob úhrady

Mezibankovní převod

Pravidelným a spolehlivým zákazníkům běžně poskytujeme dodavatelské financování námi dodaného zboží nebo služeb s termínem splatnosti faktur podle dohody. Při bezhotovostní platbě musí zákazník uhradit fakturovanou částku v požadovaném termínu. Rozhodující je den připsání částky na náš účet.

On-line převod přes internetové bankovnictví

Vyšší komfort – rychlé a bezpečné platby na internetu s předvyplněným příkazem.

Po dokončení objednávky je zákazník přesměrován do internetového bankovnictví zvolené banky, kde můžete provést platbu pomocí předvyplněného příkazu k úhradě. Po zaplacení bude přesměrován zpět do e-shopu. O provedené platbě jsme informováni během několika minut a zboží můžeme obratem expedovat.

Neposkytuje-li zvolená banka předvyplněný příkaz, prosíme zákazníky o platbu na účet 2114022952 / 2700. Je nutno zadat přesnou částku s přesným variabilním symbolem. Pokud bude platba zaslána v chybné částce nebo s chybným variabilním symbolem, platba bude automaticky vrácena zpět na účet odesílatele.

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupní údaje zadávané do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Zálohová faktura

U nových zákazníků, zákazníků ze zahraničí a v některých dalších případech si vyhrazujeme právo žádat platbu za zakázku předem.

V takovém případě je vystavena tzv. zálohová (proforma) faktura. Zboží je zákazníkovi doručeno po obdržení platby na náš účet, a to dle dodacích podmínek.

V případě neobržení platby do 30 dnů bez uvedení důvodu ze strany zákazníka si vyhrazujeme právo objednávku zrušit.

Platební karta / PayPal

Platební kartou lze provést úhradu za odebrané zboží nebo poskytnuté služby v případě objednávky zboží pomocí e-shopu na www.ges.cz. Nabízíme také možnost využít k úhradě platební systém PayPal (adresa pro příjem plateb je paypal@ges.cz - tato adresa slouží POUZE pro příjem plateb. Případné dotazy zasílejte na ges@ges.cz). Možnost uhradit objednávku je zákazníkovi nabídnuta ihned po jejím dokončení, případně se k úhradě může vrátit kdykoliv později prostředictvím přehledu svých objednávek (nutné přihlášení) v sekci Můj účet.

Zboží je zákazníkovi doručeno po obdržení platby na náš účet, a to dle dodacích podmínek.

Dále pak je možné provést úhradu platební kartou při nákupu zboží na prodejně.

Hotovostní platba

Úhrada za odebrané zboží nebo poskytnuté služby v hotovosti je možná v případě nákupu zboží na prodejně.

Dále pak je-li zákazníkovi zboží doručováno na dobírku.

V jaké měně lze platit?

Akceptujeme platbu v libovolné měně, která je evidována (viz výběr měny v záhlaví stránky). V evidenci jsou veškeré měny zemí EU a dále hlavní měny některých zemí mimo EU.

Zákazník si může zvolit libovolnou měnu, a to buď trvale zápisem do své registrace, případně pro každou zakázku samostatně. Všechny ceny poté zákazník uvidí přepočítané do této zvolené měny. A samozřejmě je možné v této měně také zaplatit Vaši objednávku u nás.