Heil Sound Pro Set Icom - Náhlavní souprava, elektretový mikrofonní měnič iC pro ICOM / HEIL SOUND

Doprava zdarma
  • Heil Sound Pro Set Icom - Náhlavní souprava, elektretový mikrofonní měnič iC pro ICOM
  • Heil Sound Pro Set Icom - Náhlavní souprava, elektretový mikrofonní měnič iC pro ICOM
  • Heil Sound Pro Set Icom - Náhlavní souprava, elektretový mikrofonní měnič iC pro ICOM

Skladem

E-shop: 1 kus, Praha: 0, Brno: 0, Ostrava: 0, Plzeň: 0 (+ 1 E-shop)

5 250 / kus vč. DPH (4 339 Kč bez DPH)

objednací kód: GES08901477, min. obj. množství: 1 kus

HEIL SOUND Náhlavní souprava nejvyšší třídy, mikrofonní element iC, jen pro ICOM

Náhlavní soupravy řady PRO jsou navrženy, aby vyhověly vysokým nárokům, kladeným špičkovými závodními týmy a DX experty.

Souprava PROSET ICOM je speciálně navržena pro použití s transceivery ICOM a patří do nejvyšší světové extratřídy. Robustní, ale přitom lehká konstrukce zaručuje, že ani při dlouhodobém poslechu není operátor unaven. Vysoce kvalitní elektroakustické měniče a vestavěný speciálně navržený mikrofonní element pro TCVRy ICOM je optimalizován pro špičkový radioamatérský provoz.

Pro Set iC (PS iC) používá Heil Sound "iC" kondenzátorový mikrofonní měnič, speciálně navrhnutý firmou HEIL SOUND a je kompatibilní se vstupními mikrofonními zesilovači transceiverů Icom, které vyžadují vyšší úroveň mikrofonního signálu.

Na pravém sluchátku je miniaturní přepínač, který umožňuje změnit fázi signálu v jednom sluchátku a optimalizovat tak přijímaný signál. Mikrofonní element ICOM je vestavěn v pevné, ale pružné a dobře tvarovatelné mikrofonní konzoli.

Pevný a pružný přívodní kabel má délku 2,5metru a je zakončen dvěma stereo konektory JACK. Stereo JACK průměru 6,3mm je pro sluchátka, menší mono JACK průměru 3,5mm je pro mikrofon.

Na sluchátkách jsou snímatelné textilní návleky. Materiál, pro ně použitý, je velmi příjemný při dlouhodobém použití sluchátek. Součástí dodávky je rovněž ochranný molitanový návlek na mikrofon a také speciální mikrofonní kabelový adaptér řady AD-1 Adapter HEIL SOUND , určený pro připojení PROSET ICOM přímo do TCVRů řady ICOM.