Heil Sound Pro Set Media Pro - Náhlavní souprava špičkové kvality pro osobní počítač / HEIL SOUND

  • Heil Sound Pro Set Media Pro - Náhlavní souprava špičkové kvality pro osobní počítač
  • Heil Sound Pro Set Media Pro - Náhlavní souprava špičkové kvality pro osobní počítač

Není skladem

zboží na objednávku
Průměrná doba dodání je 6 týdnů
od přijetí objednávky.

4 095 / kus vč. DPH (3 384 Kč bez DPH)

objednací kód: GES07004655, min. obj. množství: 1 kus

Pro Set Media Pro - vítězná náhlavní souprava nejvyšší třídy pro váš osobní počítač

Náhlavní soupravy PSMP vychází z řady populárních náhlavních souprav Pro Set. Používá vysoce jakostní vysokoúrovňový kondenzátorový mikrofonní element, speciálně navržený pro připojení do mikrofonního vstupu zvukové karty osobního počítače nebo notebooku. Mikrofon má výborné vlastnosti a zvuková modulace má báječnou rozhlasovou kvalitu.

Akustické sluchátkové měniče Pro Set Media jsou akusticky vyladěné. Jejich firemní Heil Sound exkluzivní reverzní přepínání fáze u akustických měničů umožňuje vytvořit prostorově rozšiřující efekt, který často přinášející lepší komunikační srozumitelnost poslouchaného zvuku.

Připojovací kabel sluchátkové soupravy Heil Sound Pro Set Media Pro je zakončen dvěma konektory průmyslového standardu 1/8" male (zástrčka, průměr 3,5mm), určenými pro přímé připojení do zvukové karty počítače. Rudý konektor se zapojí do rudé zásuvky zvukové karty počítače (mikrofnní vstup do počítače), černý konektor se zapojí do černé zásuvky zvukové karty počítače (černý konektor pro sluchátka nebo reproduktor).

Sluchátkové měniče mají vyměnitelné hygienické bavlněné ochranné obaly, které je možné prát.

Komfortní vynilový vyměnitelný návlek mikrofonu je možné rovněž čistit a nebo vyměnit. Antihluková pěnová stínicí vložka zabraňuje nepříjemným zvukům, vznikajícím při nechtěném fouknutí do mikrofonu.