RMS - Remote Management System pro RUT2xx, RUT8xx, RUT9xx

  • RMS - Remote Management System pro RUT2xx, RUT8xx, RUT9xx
0

Již není v prodeji

Najít podobné zboží

Remote Management System (RMS) pro monitorování a správu všech síťových jednotek Teltonika

Remote Management System (RMS) je navržen pro pohodlné monitorování a správu všech vašich síťových jednotek od Teltoniky - routerů RUT2XX, RUT8XX a RUT9XX.

Systém umožňuje bezpečné získávání informací o stavu všech vašich zařízení, o jejich konfiguraci a její změny a to i v případě, že tato zařízení nemají přidělenu veřejnou IP adresu.

Centralizovaný systém
Přístup, monitorování a řízení jednotlivých routerů jakož i celé jejich flotily pomocí jednoduchého internetového webového interfejsu. Je kompatibilní pomocí širokého spektra prohlížečů a jejich platform. Nevyžaduje instalaci přídavných zařízení - pluginů.


Updatování a konfigurace firmware
Snadný hromadný zápis žádané konfigurace nebo update nových verzí firmawaru více jednotkám nebo jejich skupinám najednou ve stejnou dobu. Hromadné konfigurování zásadně snižuje čas a náklady pro systémovou údržbu.


Přístupnost a bezpečnost
Pro dálkový přístup k vašim routerům nepotřebujete, aby vaše routery měly přidělenu veřejnou IP adresu. To zásadně snižuje provozní náklady a náklady na údržbu a podstatně to zvyšuje efektivitu jejich správy. Komunikace mezi routery a hlavním serverem je zajištěna pomocí vysoce zabezpečeného OpenVPN připojení bez nutnosti přídavné konfigurace nebo dodatečné ochrany komunikačního kanálu proti nežádoucím zásahům.