Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční svítidlo se solárním panelem GESLED 4071

Dopredaj
RoHS
  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční svítidlo se solárním panelem GESLED 4071
  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční svítidlo se solárním panelem GESLED 4071
  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční svítidlo se solárním panelem GESLED 4071
  • Automatické bezdrátové venkovní nástěnné noční svítidlo se solárním panelem GESLED 4071

Skladom v predajni Plzeň

E-shop: nie je skladom, Brno: 0, Ostrava: 0, Plzeň: 2

1 895 / pc vč. DPH (1 566 Kč bez DPH)

objednávací kód: GES08105746, min. obj množstvo: 1 pc

LED bezdrátové venkovní noční svítidlo se solárním panelem a automatickým spínáním a dobíjením

Solární panel: 5.0V / 3,2W, polysilikon
Baterie: 3.2V 4500mAh Lithium iron phosphate, životnost min. 5let
Max. napětí: 3.65V
Min.napětí: 2.65V
Pracovní proud: 30-1900mA
Max. výkon: 6.8W
Doba nabíjení: 6-8hod. na slunci
LED diody: Epistar SMD2835 30lm - 48ks
Světelný tok: 1100lm
Barevná teplota: Teple bílá
Detekční úhel: 180°
Detekční vzdálenost: 5-10m
Pouzdro: Hliníková slitina
Rozměry: 226x102x79mm
Krytí: IP65

Tento ekologicky šetrný výrobek je noční energeticky úsporné světlo se slunečním nabíjením, určené pro osvětlení okolí domů, chodníků, zahrad, prostranství, sportovišť a podobně. Je samostatně použitelné, nepotřebuje žádné přídavné napájení ze zdrojů nebo sítě.

Svítidlo se vyznačuje snadnou instalací pomocí dodaných šroubků, hmoždinek a vrtací šablony.

Před montáží nebo prvním použitím je žádoucí svítidlo nechat za dne dostatečně nabít.

Pro nabíjení vestavěných akumulátorů využívá sluneční svit. Pro plné nabití vestavěného akumulátoru vyžaduje svítidlo 7-8hodin plného slunečního svitu. Pokud se svítidlo plně nenabije, vydrží za tmy svítit po kratší dobu.

Délka svitu za tmy závisí výhradně na tom, jak dlouho bylo předtím svítidlo za světla nabíjeno. Pokud není v závislosti na místních světelných podmínkách svítidlo nabito na plnou kapacitu, nejedná se o chybu nebo poruchu výrobku.

Pro kontrolu stavu zapnutí (např. před montáží) položte nabité svítidlo slunečním článkem dolů na neprůhledný předmět (stůl) nebo zakryjte sluneční článek svítidla rukou, silným listem papíru či vhodným předmětem.

Svítidlo před zkouškou natočte tak, aby svit směřoval od vás a nebyli jste vy ani nikdo jiný oslněn. Pokud je svítidlo aktivováno (zapnuto) a vestavěný akumulátor je nabit, svítidlo se po zapnutí rozsvítí plným jasem.

Svítidlo reaguje na vzdálenost 5-10m.

Svítidlo se ovládá pomocí malého tlačítka na spodní straně mezi LED diodami.

Pracovní režimy svítidla. Uvedený postup je možné cyklicky opakovat.

1. Svítidlo se prvním dlouhým stiskem (5 vteřin) tlačítka zapne a nastaví se do režimu, kdy za tmy při průchodu osoby svítí plným jasem a po jejím odchodu se svit za malou chvíli ztlumí a trvale slabě svítí.

2. Po druhém stisku tlačítka svítidlo 3x blikne a nastaví se do režimu, kdy se za tmy při přiblížení osoby svítidlo zapne a po odchodu se svítidlo vypne.

3. Po třetím stisku tlačítka svítidlo 3x blikne a přepne se do režimu, kdy za tmy svítí trvale sníženým jasem a svítidlo nereaguje na přítomnost osob.

4. Po čtvrtém stisku opět 3x blikne. Za tmy se zapne na 30minut. Po 30 min. se vypne a nereaguje, dokud na ně nedopadne světlo a po něm nastane tma, která způsobí, že se opět na 30min zapne (příjezdový mód).

5. Pátým stiskem se svítidlo vypne.


Svítidlo nevyžaduje žádnou obsluhu. Pro svou správnou funkci za tmy svítidlo potřebuje, aby jeho akumulátor byl předtím dostatečně nabitý denním světlem, dopadajícím na sluneční článek.

Kryt výrobku je ze slitiny hliníku a plastické hmoty. Vestavěná lithiová baterie ani řídicí elektronika nevyžadují žádnou údržbu. V případě jejich výměny nebo po ukončení životnosti baterie nebo celého výrobku je třeba je likvidovat ekologicky korektně, tj. odevzdáním ve sběrném dvoře nebo vhozením do specializovaných sběrných nádob pro elektroodpad a baterie.