MFJ-852 VYHLEDÁVAČ RUŠENÍ / MFJ ENTERPRISES

  • MFJ-852 VYHLEDÁVAČ RUŠENÍ

Nie je skladom

zboží na objednávku
Průměrná doba dodání je 10 týdnů
od přijetí objednávky.

4 195 / pc vč. DPH (3 467 Kč bez DPH)

objednávací kód: GES08900956, min. obj množstvo: 1 pc

Vyhledávač rušení (vadné izolátory, parazitní vyzařování atd.). Jako MFJ856, ale bez Yagi antény.

Je dodáván původní anglický návod, český návod není dodáván.

S pomocí tohoto ručního indikátoru rušení můžete při chůzi nebo při jízdě najít a lokalizovat zdroje rušení, jako jsou vadné sršící izolátory na elektrickém vedení, neutažené šrouby nebo zkrodované spoje pod napětím. Vyhledáte vadné transformátory, stožáry nebo přípojky.

Pracuje v pásmu 135MHz, kde je malá radiová aktivita a kde se korona nebo jiskření nejsnáze lokalizuje. Má citlivost 0.3uV a pro měřidlo má AVC s velkou dynamikou - přes 70dB. Zapojíte-li do 3,5mm Jack konektoru přístroje sluchátka, uslyšíte v nich rušení a tak můžete jeho zdroj dobře lokalizovat a případně nahrát na záznamník.

Můžete použít tento vysoce citlivý hledač na vystopování a odstranění vysokofrekvenčního rušení, pocházejícího z vyzařujících kabelů a vodičů. Pomocí něj určíte, který konkrétní kabel vyzařuje a pomocí toroidu nebo zaklapávacího feritového jádra můžete rušení omezit nebo odstranit.

S jeho pomocí můžete najít rušení z vyzařujících počítačů, spotřební elektroniky nebo kancelářské techniky. Odstraníte-li zdroj rušení, zmizí hvizdy, cvrlikání, šumy a poruchy, které Vám znepříjemňují život.

MFJ-852 má rozměry 51 x 102 x 38mm. Je napájen z vestavěné 9V baterie.