Heil Sound Pro Set Elite - Elitní náhlavní souprava PSE, dynamický mikrofonní měnič HC6 / HEIL SOUND

langFreeShipping
  • Heil Sound Pro Set Elite - Elitní náhlavní souprava PSE, dynamický mikrofonní měnič HC6

langTempUnvailable

E-shop: langNotInStockDetail, langStockP03: 0, langStockP05: 0, langStockP01: 0

6 390 / pc langInclVat (5 281 Kč langExcVat)

langProductCode: GES07004553, langMintaking: 1 pc

HEIL SOUND Náhlavní souprava nejvyšší třídy PSE6 s potlačením hluku okolí.

Heil Sound si dovoluje představit převratný nový výrobek Pro-Set-Elite-6, high-end náhlavní soupravu pro náročné radioamatéry a pro profesionální použití v televizi a v rozhlasu!

Náhlavní souprava Pro Set Elite nabízí reproduktory s vysokou účinností zamontované v akusticky vyladěných krytech, které zaručují vysoký stupeň pasivního potlačení vlivu okolí.

Pro Set Elite dále obsahuje Heil Sound exkluzivní systém obracení fáze "Phase Reversal system", který dovoluje operátorovi měnit fázi vstupního signálu pro levé i pravé ucho a tím umožnit prostorově plasticky oddělovat signály v dynamickém pile-upu, běžném na dnešních přeplněných pásmech.

Pro Set Elite náhlavní souprava je skladná a snadno se převáží a skladuje. Je velice lehká a komfortní a tak je ideální při dlouhodobém provozování, zvláště třeba při závodech nebo expedicích. Náušníky jsou snadno vyměnitelné a mají bavlněné pokrývky, které se dají snadno prát.

Pro Set Elite obsahuje kroucený přívodní kabel délky 1,8m, zakončený dvěma konektory jack. První konektor je stereo s průměrem 3,5mm (1/8") a je určen pro sluchátka. K němu je přiložen adaptér ze 3,5mm female na 6,3mm (1/4") male. Druhý konektor je mono jack 3,5mm (1/8") pro mikrofon.

Pro propojení Pro Set Elite se zařízením slouží HEIL standardní AD-1 Adapter HEIL SOUND pro náhlavní soupravy, jejichž typ se volí podle použitého zařízení, podobně jako u našich náhlavních souprav Pro Set, BM-10 atd.

Náhlavní souprava Pro Set Elite je velice vhodná pro použití jak s radioamatérskými transceivery, tak pro komerční použití například v rozhlase a podobně.

Souprava obsahuje nově vyvinutý mikrofonní dynamický měnič Heil Sound HC6. Měnič HC6 má plný kmitočtový rozsah s poklesem o -3dB na 100Hz a na 12,5kHz a se zdůrazněním +6dB v pásmu 2000Hz až 3000Hz pro zvýšení srozumitelnosti řeči v obvodech SSB nebo při hlučném okolí (sportovní prostředí a podobně).

Nový měnič HC6 má vynikající zvuk a velmi dobře vyhovuje DSP obvodům moderních transceiverů s DSP zpracováním signálu.